На сайті міської ради просять гуманну евтаназію для мастифів Бойка

На сайті електронних петицій Рівненської міської ради зареєстрували електронну петицію «Про ліквідацію розплідника собак на території Радіозаводу».

Автор петиції Жанна Степанюк повідомляє, що постійний шум, гавкіт і сморід від розплідника порушує нормальні умови життя мешканців та ускладнює навчальний процес. Жінка вимагає, аби влада якось змусила рівненського підприємця Юрія Бойка, якого вважають власником розплідника, прибрати собак та вольєри з території колишнього Радіозаводу.

«Знаходження вказаного розплідника на території Радіозаводу не лише є незаконним, а й створює загрозу життю і здоров’ю для мешканців будинків біля розплідника, а також для студентів та викладачі МГУ, під вікнами якого розміщений вказаний розплідник. Відомі неодноразові випадки нападу на мешканців Рівного собак даної породи, що ледь не призводило до летальних наслідків.

Оскільки Бойко Ю.О. рішення суду не виконує, а забрати собак і перемістити їх в інше місце неможливо, то єдиним та реальним виходом із даної ситуації є гуманна евтаназія вище зазначених собак» – пише жінка.

Поки таку петицію підтримало лише кілька осіб.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненські зоозахисники звернулися до Президента

А тим часом зоозахисники, за словами директорки  Рівненського центру стерилізації Наталії Ющук, збираються організувати громадські слухання на тему знесення розплідника на Радіозаводі. За попередньою інформацією, планують запросити і представників місцевої влади, і мешканців навколишніх будинків.

– Вісім мастифів, які виконавча служба пропонує нам забрати в центр стерилізації, – “погоди не робить”, бо за непідтвердженими даними цих собак на території Радіозаводу кілька сотень. Нам же такі «гості» в стерилізаційному центрі можуть наробити біди, – говорить Наталія Ющук.

Нагадаємо, 9 липня виконавча служба намагалася виконати рішення Верховного суду:  прибрати розплідник із міської землі. Проте, оскільки в рішенні нічого не було сказано про собак – розплідник та тварин лишили на місці.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ