На Сарненщині горіла трансформаторна підстанція

У ніч проти неділі, 11 березня, у селі Вири, що у Сарненському районі, горіла трансформаторна підстанція, що перебуває у власності та на балансі Вирівської сільської ради. Електрообладнання було знищене вогнем майже повністю.

У «Рівнеобленерго» нагадують, належне утримання електрообладнання повинні забезпечувати його власники. А неусвідомлення деякими власниками усієї відповідальності утримання на своєму балансі електрообладнаня часто стає причиною перебоїв в електропостачанні, нещасних і навіть смертельних випадків.

В області експлуатується понад півтори тисячі трансформаторних підстанцій, що не перебувають у власності «Рівнеобленерго». І неналежна експлуатація та утримання таких об’єктів власниками, на жаль, може бути небезпечним для життя та здоров’я людей.

Лише від початку цього року на Рівненщині сталося два смертельних випадки на енергооб’єктах, що не належать «Рівнеобленерго». Так трагедія зі смертельним наслідком 23 лютого 2018 року сталася у селі Глинки Рівненського району. Тут під час спроби дістатися ТП-158 на території старої ферми (за попередньою інформацією належить дослідному господарству «Білокриницьке») загинув 54-річний місцевий житель. А в Острозі 7 лютого цього року 30-річний місцевий житель проник в середину КТПП-025, що перебуває на балансі торгового товариства РАЄСТ, і також був смертельно уражений електрострумом.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ