На сесії Рівнеради вирішили не ламати старі схеми

Сьогодні відбувається п'яте пленарне засідання 23-ї сесії Рівнеради. Окрім питань порядку денного міські обранці включили і питання, які не розглядали на комісіях.

Тож перед тим, як проголосувати за них, сесію Рівнеради довелося перервати на перерву.

– Зараз є п’ять – шість питань, по яких потрібне візування всіх комісій. Для організації роботи пропоную… Є така форма працювати в одній залі, але фактично комісійно. Тож щоб ми зараз не розходилися, а доповідачі не повторювали одне і те ж, то по черзі викликатимемо доповідачів: ви слухаєте, обговорюємо і голови комісій підписують, що питання комісіями пройдено, – запропонував секретар Рівнеради Сергій Паладійчук.

Проте така пропозиція не дуже сподобалася окремим депутатам.

– Цілком підтримую, але наш регламент ми сьогодні порушили: перше – ми не мали права включати у порядок денний питань, які не розглянули комісії, і тепер ми закладаємо основи дуже небезпечної практики, коли в принципі комісії не треба. Ми можемо збиратися тут не на 10, а на 9 годину, нам швидко все розкажуть, ми підпишемо протоколи і будемо розглядати. Давайте не ламати роками напрацьовані схеми, – прокоментував депутат Микола Бляшин.

Врешті, на тому і погодили. Депутати розійшлися по кабінетах для проведення комісій.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ