Надходження єдиного внеску від платників Рівного склали майже 211 мільйонів

Як повідомили в ДПІ у м.Рівному, платники податків міста з початку року направили на соціальні потреби 210,9 мільйонів гривень єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування. За словами заступника начальника інспекції Валентина Германа, порівняно з минулим роком надходження за цей період зросли на 46,7 мільйонів, або на 28 відсотків.

Податківці вкотре нагадують суб’єктам господарювання, що відповідно до ч. 12 ст. 9 Закону України “Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування” єдиний внесок на загальнообов’язкове державне соціальне страхування підлягає сплаті незалежно від фінансового стану платника.

Крім того, з 01.01.2018 змінено розмір мінімального страхового внеску для платників єдиного податку першої групи. Відтепер для таких підприємців сума ЄВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску  (819,06 грн.)

У разі несвоєчасної сплати ЄСВ або не в повному обсязі до платника застосовуються фінансові санкції, а посадові особи, винні в порушенні законодавства, несуть дисциплінарну, адміністративну, цивільно-правову або кримінальну відповідальність згідно із законом.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ