Народний хор “Горинь” запрошує рівнян на свій ювілей

Народний аматорський хор «ГОРИНЬ» сьогодні є одним з провідних колективів міста. У його скарбничці всі найвищі нагороди фестивалів та оглядів-конкурсів. Його мистецтво є своєрідним зразком для колективів Рівненщини.

Народний аматорський хор “Горинь” запрошує рівнян на святковий концерт «Пісенні береги» з нагоди 50-річчя від дня створення хору. Який відбудеться 17 червня у глядацькій залі Рівненського міського палацу культури. Початок о 16:00 годині.

Творчий колектив – постійний учасник культурно-масових заходів міста, області, Всеукраїнських фестивалів, а також неодноразово представляє Україну на міжнародних фестивалях та конкурсах. Завдяки наполегливій праці, високому професіоналізму Назаренка Михайла Івановича народний аматорський хор «Горинь» здобув визнання і високу оцінку журі на Всеукраїнських, Міжнародних фестивалях  та конкурсах в Алжирі, Франції, Іспанії, Італії, Англії, Греції, Болгарії, Польщі.

Колектив налічує близько 35 учасників-аматорів різного віку (від 18 до 70 років) і різних професій: вчителі, працівники культури, медицини, економісти, підприємці, працівники побутового обслуговування. Репертуар колективу складають твори української класики, українські народні, обрядові, духовні, повстанські, стрілецькі пісні в авторських обробках, пісні козацької тематики, слов’янських народів та твори сучасних місцевих авторів – композиторів.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ