Не дали звітувати на сесії – відзвітував у Фейсбуці

Сьогодні на сесії Рівненської міської ради мали б заслухати звіт заступника мера Рівного Віталія Германа. Однак на початку засідання звіт рекомендували перенести на друге пленарне засідання. Начебто для того, аби сьогодні не витрачати час.

Тим часом Віталій Герман на своїй сторінці у Фейсбук оприлюднив відеозвіт за пророблену роботу у 2017 році.

Додамо, що у своєму звіті на сесії заступник міського голови Рівного обіцяв прокоментувати результати перевірки управління ДАБК Рівненської міської ради. За словами Олександра Чубая, голови постійної комісії з питань захисту прав людини, законності та правопорядку Рівнеради, за півроку роботи ДАБК було виявлено 70 порушень, але більшість постанов про притягнення осіб до відповідальності за порушення законодавства – скасовано.

Крім цього, акт про визнання роботи управління та її спеціалістів незадовільною, міський ДАБК відмовився отримувати наручно, отримав письмово і написав заперечення! А також побажав збільшити штат працівників!

– Відповідно до посадовіх обов’язків, персональну відповідальність за роботу управління ДАБК Рівненської міської ради несе заступник міського голови Віталій Герман. Прошу прокоментувати результати перевірки та вказати, які заходи реагування було вжито для виправлення правопорушень та їх профілактики! – написав Олександр Чубай на своїй сторінці у Фейсбук.

Комісія з питань захисту прав людини, законності, тощо. 18.04.2018Заслуховування результатів перевірки.ДАБІ у Рівненській області перевіряло управління ДАБК Рівненської міської ради.За пів року роботи – 70 порушень!Безліч постанов про притягнення осіб до відповідальності за порушення законодавства – скасовано!Висновок: визнати роботу управління та її спеціалістів незадовільною!Міський ДАБК акт відмовився отримувати наручно, отримав письмово і написав заперечення!Побажання від міського ДАБК до депутатського корпусу – збільшити штат працівників!Відповідно до посадовіх обовязків, персональну відповідальність за роботу управління ДАБК Рівненської міської ради несе заступник міського глови Віталій ГерманПрошу прокоментувати результати перевірки та вказати які заходи реагування було вжито для виправлення правопорушень та їх профілактики!

Опубліковано Alexandr Chubay 18 квітня 2018 р.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ