Не випросили: Інтерсіті у Дубні зупинятися не буде

На останній сесії Рівненської обласної ради депутати прийняли звернення до «Укрзалізниці», щодо зміни розкладу руху потяга «Київ-Перемишль». Просили, аби для цього швидкісного потяга зробили зупинку ще й на Рівненщині. Зокрема, у місті Дубно.

Нагадаємо, потяг зупиняється в Житомирській області (у місті Коростень) та на Львівщині, а на Рівненщині зупинки немає.

У прес-службі «Укрзалізниці» тоді попередньо роз’яснили, що практика зміни розкладу руху на основі звернень від депутатів міських, районних чи обласних рад існує. І якщо технічно прохання виконати можливо, то залізничники ідуть на зустріч. А незадовго по тому від «Укрзалізниці» прийшла офіційна відповідь.

Залізничники роз’яснили, що графік руху поїздів розробляється «на підставі аналізу існуючого пасажиропотоку з урахуванням економічної доцільності та максимальним використанням технічних можливостей рухомого складу для забезпечення мінімального часу на шляху прямування поїздів». Тож зупинки для швидкісних поїздів Інтерсіті+ передбачаються на станціях зі значним пасажиропотоком. Мовляв, для того, щоб задовольнити потреби пасажирів постійно проводять маркетингові дослідження, аналізують пасажиропотоки, ведуть аналіз населеності швидкісних поїздів та залежно від попиту регулюють кількість поїздів, періодичність курсування, встановлення/відміну зупинок тощо.

Повідомляють, що на сьогодні пряме залізничне сполучення забезпечується між містами Дубно та Київ двома парами пасажирських поїздів №45/46 Ужгород – Харків (щоденно), №132 Львів – Харків (по парних числах). А ще між містами Дубно та Львів – чотирма парами пасажирських поїздів та трьома парами приміських поїздів з яких можливо зробити пересадку на швидкісні поїзди Інтерсіті++ які прямують до станції Пшемисль (Республіка Польща).

Тож, за висновками залізничників, розміри руху відповідають наявному пасажиропотоку. «Враховуючи викладене, відкриття додаткової зупинки поїзду Інтерсіті+ №705/706 Київ – Пшемисль на станції Дубно не планується», – проінформували в «Укрзалізниці».

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ