«Не хочеш в армію, то йди відпрацюй два роки», – мер Рівного

На останньому засіданні виконавчого комітету Рівненської міської ради міський голова Рівного Володимир Хомко розповів про не дуже вдалу призовну кампанію.

За його словами, аби чоловіки значно охоче йшли захищати країну – повинна бути  відповідальність.

– Ми три місяці займалися призивом в армію. В місті, нагадаю, де живе 246 тисяч людей, ми з великими муками призвали 35 чоловік. З огляду на мій вік, я пам’ятаю, як в радянський час у Рівному ешелони відправляли кожну осінь і весну. Це не на фронт. Це в армію на строкову службу. Ховаються, виїжджають… Так не може бути в державі. Повинна бути відповідальність. Тюрма на місці. Або не хочеш в армію, то йди відпрацюй два роки на альтернативній службі. Є чим займатися: сміття перебирати, в моргах допомагати … – каже міський голова.

Згідно ст. 23 ЗУ «Про військовий обов’язок и військову службу» термін служби в армії становить: 18 місяців – для призовників, які не мають вищої освіти та 12 місяців – для призовників зі ступенем спеціаліста або магістра Цього року має відбутися ще осінній призов на строкову військову службу: з 1 жовтня по 30 листопада.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ