Незабаром Любомир Мельник знову гратиме у Рівному

Після справжнього фурору, відразу двох аншлагів у залі камерної та органної музики Любомир Мельник повертається до Рівного з великим концертом в рамках туру Україною.

Lubomyr Melnyk – канадський композитор українського походження, більш відомий як найшвидший піаніст на планеті. Маестро здатний грати 19,5 нот в секунду кожною рукою, чим користується аж ніяк не для демонстрації своєї техніки.

Ще на початку 80-х піаніст Любомир Мельник розробив власну нотацію і техніку гри надшвидких арпеджіо (звану «безперервною музикою»), написавши безліч творів з її використанням. Оскільки мало хто може виконати його твори, Любомир виступає сам, демонструючи неймовірне і щоразу вражаюче володіння інструментом.


Мелодизм творів не в зміні нот, а в накладенні і взаємодії обертонів, які виникають з цілих лавин і шквалів нотних потоків. Створюється безперервне полотно звуку, в яке Любомир раз у раз вплітає різні нитки і візерунки, роблячи це легко і невимушено, що надає його музиці звучання, характерне для цілком повільного ембієнту.

Він музикант світового рівня. Про нього пише BBC News, The Guardianта, у захваті знаменитий німецький композитор, піаніст-неокласик Nils Frahm. Йому незабаром 70, а концерти з успіхом проходять по всьому світу: в Канаді, Швеції, Англії, Франції, Німеччині, Італії, Польщі, багатьох інших країнах і навіть в Австралії. Півтора роки тому він вперше приїхав до України з концертом, а минулої осені уперше до Рівного.

Відео з двох фантастичних вечорів у Рівному минулої осені :)Вже незабаром чекаємо на концерт у великому залі, з дещо новою програмою. А ще Любомир готує для всього світу музичний сюрприз і навіть у цьому 2018 році!Квитки онлайн: goo.gl/jVruZa або у касі Міський Будинок Культури / Рівне (вул. Соборна, 3д).

Опубліковано Happiness 25 березень 2018 р.

Квитки онлайн: goo.gl/jVruZa або у касі Міський Будинок Культури / Рівне (вул. Соборна, 3д).

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ