Нова українська музика від гурту «Один в каное» у Рівному (ВІДЕО)

З аншлагом у Рівному відбувся концерт львівської групи "Один в каное". У Міському будинку культури музиканти презентували новий альбом, а також потішили рівнян улюбленими хітами.

Наразі до складу колективу львівського інді-гурту “Один в каное” входять вокалістка Ірина Швайдак, гітарист Устим Похмурський та барабанщик Ігор Дзіковський.

Новий альбом музикантів увібрав у себе досвід минулих років та філософський погляд на світ та усе, що нас оточує. Разом із тим нове музичне звучання та нові тексти поєднуються із притаманними для гурту звуковими експериментами, чуттєвістю, душевним меланхолійним настроєм та недосказанністю.

Самі про себе «Один в каное» кажуть: «Ми – то кілька собі людей, які намагаються грати шось просте і зрозуміле, шоб зайвий раз не подразнювати слухові рецептори».

У Рівному звучали такі пісні як “Будь мені кимось”, “Пам’яті мало” – пісня про те, що все забувається – і хороше, і погане, “Веснянка” та інші пісні про тепло і весну, як охарактеризувала їх вокалістка, а також композиції, які шанувальники групи впізнають вже з перших акордів – “Мамма” та “Човен” на слова Івана Франка.

На хвилі релаксу музиканти запустили в зал чимало потужних мелодійних флюідів, подарувавши приємні емоції та гармонійний настрій своїм глядачам. А по завершенні концертної програми, на численні прохання та аплодисменти ще раз вийшли на сцену, виконавши на біс композиції, які вже давно стали улюбленими мелодіями багатьох українців.

 

 

 

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ