Останні в першій шістці

Рівненський «Верес» продовжив невтішну для своїх вболівальників серію без перемог та забитих голів, програвши в черговому турі УПЛ у Маріуполі.

Початок матчу став холодним душем для підопічних Свіркова. Борзенко невдало вибив головою м’яч поблизу свого штрафного майданчику, чим скористався Чурко. Півзахисник маріупольців підхопив м’яч та завдав прицільного удару з-за меж штрафного. Після пропущеного голу рівнянам довелося перелаштовувати тактику на гру. Головного болю тренерському штабу «Вереса» додалося після травми Куліша. Основного центрфорварда вже на 17-ій хвилині довелося поміняти на центрального півзахисника Морозенка.

Змістовної гри атакам рівненського клубу бракувало. Деяку небезпеку біля воріт маріупольців вдавалося створювати після класичних навісів Западні з лівого флангу. Перший гострий момент гравці «Вереса» створили на 35-ій хвилині, коли Кожанов не зміг поцілити у верхній кут зі зручної позиції. Правий півзахисник рівнян був одним з найпомітніших у першому таймі, Денис частенько брав гру на себе та пробивав по воротам Гальчука.

«Маріуполь» майже не допускав помилок в захисті у першому таймі, при першій ліпшій нагоді вибігаючи в контратаки. Врешті перші 45 хвилин матчу завершилися з мінімальною перевагою господарів.

Малюнок гри не змінився і у другому таймі. Рівняни намагалися грати активніше, однак брак виконавської майстерності давався взнаки. Маріупольці, в свою чергу, все сміливіше та масованіше відповідали своїми атаками. Досвідчені захисники «Вереса» Каменюка та Сімінін не завжди встигали за швидкими фланговими проривами господарів. В одній з атак Кірюханцев невимушено «розкачав» Каменюку та навісив на дальню стійку, де уродженець села Кричильськ Сарненського району Андрій Тотовицький перестрибнув Сімініна та забив другий гол «Маріуполя».

Шансів зламати хід поєдинку у «Вереса» було вкрай мало. Лише під кінець зустрічі Степанюк віддав на хід Западні, якого не за правилами зупинив Ігнатенко. До позначки підійшов Роман Карасюк, але переграти Гальчука не зумів. Голкіпер «Маріуполя» намертво зафіксував м’яч в своїх руках. Підсумок зустріч – 2:0 на користь підопічних Бабича.

Рівняни вчергове не змогли забити та опустилися на останню в першій шістці позицію. Команді Свіркова явно не вистачає атакувального резерву. Тим часом, недавній «вересівець» Сергійчук вже в другому матчі поспіль забиває за полтавську «Ворсклу».

Шанси поборотися за місце у єврокубках на наступний сезон залишаються. «Зоря» та «Маріуполь» випереджають «Верес» на 4 та 3 очки відповідно. В наступному турі рівняни на «Арені Львів» зіграють з київським «Динамо», яке набрало непоганий хід. Матч «Верес» – «Динамо» відбудеться в неділю, 22 квітня, о 17:00.