Переселенці у Рівному ділилися успішним досвідом адаптації (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Вчора на Лебединці переселенці міста Рівне ділилися своїм досвідом адаптації та успішної інтеграції в місцеву громаду.

Цієї неділі в парку Молоді (на Лебединці) переселенці Рівного організували зустріч, під час якої ділилися власним досвідом успішної адаптації та інтеграції в місцеву громаду.

Під час акції «Ярмарок можливостей «ЄДИНА ГРОМАДА – ЄДИНА КРАЇНА» було встановлено банери, які демонструють фотоісторії підприємців, митців, науковців, громадських діячів, майстрів народної творчості, артистів з числа переміщених громадян. Незважаючи на те що ці люди вимушені були через війну покину власні домівки і переїхати на нове місце у пошуках роботи, житла та самореалізації, вони успішно інтегрувались в місцеву громаду, відкрили власні справи, позитивно впливають на соціально-економічний та культурний розвиток Рівненщини.

Серед представлених фотоісторій – підприємці Геннадій та Олена Нікіша, фітнес-тренер Тетяна Кірєєва, майстриня з хенд-мейду Каміла Овсянникова, художниця та громадський діяч Яна Униченко, місіонери Сергій та Ксенія Жифарські, викладач НУВГП Анатолій Новак, фотохудожник Сергій Перепелиця, лікар-стоматолог Олександр Переверзєв, засновники Рівненського народного аматорського театру живих скульптур “Галатея” Олексій та Євгенія Малоок та багато інших успішних постатей.

Це приклади переселенців, які отримали визнання приймаючої громади їх діяльності на новому місці проживання.

Як зазначив організатор заходу в.о. голови ГО “Україна – моя сім’я” Геннадій Нікіша, такі зустрічі покликані ближче познайомити рівнян із громадою переселенців краю, налагодити нові контакти, а також сприяти успішній інтеграції на новому місці та бути позитивним прикладом для наслідування іншими переміщеними особами країни.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ