Переселенці у Рівному контролюватимуть, як влада виконує державну програму підтримки ВПО

З 23 квітня громадська організація внутрішньо переміщених осіб у місті Рівному «Україна – моя сім’я»  ініціювала проведення громадської експертизи діяльності влади по виконанню Постанови КМУ 1094 щодо підтримки та адаптації переселенців.

Предмет громадської експертизи:

– оцінка ефективності виконання Рівненською обласною, міською та районною державними адміністраціями «Комплексної державної програми щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України, на період до 2017 року»;

– вдосконалення роботи Рівненської обласної, міської та районної державних адміністрацій щодо підтримки, соціальної адаптації та реінтеграції громадян України, які переселилися з тимчасово окупованої території України та районів проведення антитерористичної операції в інші регіони України.

Громадска експертиза проводиться організаціями-членами «Альянсу організацій переселенців України» одночасно в 5 областях України, а саме: Вінницька, Волинська, Житомирська, Рівненська, Ужгородська.

Усіх внутрішньо переміщених осіб Рівного запрошують взяти участь у заході, що відбудеться у Рівненській обласній універсальній науковій бібліотеці за адресою: м. Рівне, пл. Короленка, 6 (Лебединка). Під час зустрічі переселенці зможуть дізнатися, як започаткована ініціатива може в подальшому вплинути на їхнє життя.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ