Переселенці запрошують рівнян на свій «Ярмарок можливостей»

Завтра, 5 серпня (неділя) в парку молоді «Лебединка» у м. Рівному відбудеться «Ярмарок можливостей «ЄДИНА ГРОМАДА - ЄДИНА КРАЇНА». Переселенці, які проживають у Рівному, організовують зустріч для спілкування та спільного відпочинку.

Під час заходу на Лебединці у Рівному будуть встановлені 12 банерів з фотографіями переміщених до Рівненщини громадян. Зміст банерів – фото-історії підприємців, митців, науковців, громадських діячів, майстрів народної творчості, артистів з числа переміщених громадян, котрі успішно інтегрувались в місцеву громаду, відкрили власні справи, позитивно впливають на культурний розвиток Рівненщини, отримали визнання приймаючої громади їх діяльності на новому місці проживання.

Також під час зустрічи можна зробити професійне БЛАГОДІЙНЕ ФОТО – власне, своєї сім’ї, дітей – у досвідчених майстрів цієї справи. Професійне фото коштуватиме стільки, скільки ви покладете у благодійну скриню. Зібрані кошти підуть на оплату лікування лімфоми Ходжкіна нашої землячки Катерини Зінковської.

Свої готові фото можна буде завантажити з файлообмінника, на якому вони будуть розміщені.

Мета проведення заходу – активізація процесу інтеграції ВПО в місцеву громаду через поширення позитивних прикладів. Адже такі приклади покликані допомогти іншим переміщеним особам в їхній успішній адаптації та інтеграції на новому місці. А також розвиток дружніх стосунків між ВПО та приймаючою громадою – рівнянами.

Нагадаємо, в цей час на Лебединці проходитиме фестиваль «Рівне.Літо.Музика», організований Міським управлінням культури. Початок о 17:00 год.

Запрошуються всі переселенці, що проживають у м. Рівному, а також їхні друзі, знайомі, колеги, усі, кому небайдужі нові соціально-економічні явища, спричинені нинішньою ситуацією в країні, і хто цікавиться позитивними подіями у місті Рівне.

Контактна особа: Нікіша Г.О, тел.: 068 1655078.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  У Рівному переселенці розповіли, як виконується державна програма щодо підтримки ВПО

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ