Письменник Дмитро Савченко спілкувався з рівнянами

В Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася зустріч-діалог із Дмитром Савченком та презентація книжкових проектів видавництва «Zалізний тато».

Дмитро Савченко – це письменник, публіцист, засновник видавництва, громадський діяч та філософ-футурист. У 2004 році він був несправедливо засуджений на 10 років за статтею «тероризм». Звільнившись активно поринув у суспільне життя, працює радіоведучим, бере участь в АТО, як військовий журналіст.

Пан Дмитро  презентував інтелектуальну літературу, яка змушує осмислювати та змінювати усталену систему поглядів, що вийшли друком в видавництві «Zалізний тато». Серед них авторські видання  «Заколот» та «Бешкет», книга Володимира Сікевича «1918: Донецький бліцкриг», Івана Семесюка «Нема чим робить», Дмитра Корчинського «Естетика жебрацтва» та інші.

Книга Дмитра Савченка «Заколот» є збіркою оповідань, есеїв не пов’язаних між собою однією тематичною лінією. Вона висвітлює теперішні реалії: війну, революцію та її чинники, гібридні конфлікти на теренах України, які змодельовані Росією, відтворює фрагменти життя автора. Інші оповідання є спогадами про політичне насильство в кінці 90-х років. Окрім того, у зміст вкраплені атональні поезії, а описи реалій межують з літературною метафорою.

Під час спілкування Дмитро розповів про причини та обставини написання книги та продекламував власний вірш, присвячений політичному в’язню, нашому земляку Миколі Карп’юку. Зустріч відбулася в формі діалогу та обміну думками, де кожен охочий міг задати автору запитання та почути цікаві факти з його життя.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ