Пізно «прокинулись»: рівненський «Верес» вперше в сезоні програв «Динамо»

Вчора рівненський «Верес» втретє в цьому сезоні зустрівся з київським «Динамо». В двох попередніх зустрічах рівняни жодного разу не програли, одного разу зігравши нічию та перемігши на «Арені Львів». Тому, безсумнівно, столичні футболісти прагнули взяти реванш за попередні втрати очок в матчах з «Вересом».

Головний тренер рівненського клубу Юрій Свірков не міг розраховувати на дискваліфікованого Каленчука. На його позиції зі старту вийшов екс-динамівець Євген Морозенко. На інших позиціях вийшли всі звичні для останніх матчів футболісти.

Стартові хвилини очікувано пройшли за переваги «Динамо». Перший тривожний дзвінок біля воріт «Вереса» пролунав вже на 9-ій хвилині, коли Бєсєдін з воротарського майданчика розстрілював Бандуру – голкіпер рівнян здійснив фантастичний сейв, парирувавши цей удар. Через 5 хвилин господарі відкрили рахунок. Морозюк віддав пас на хід Бєсєдіну, ривок якого прогавив Борзенко, а останній відпасував на порожні ворота Мораесу.

Кияни не думали зупинятися і продовжували атакувати. У «Вереса» мало що виходило в атакувальних діях, до того ж не вдавалося вибігати в контратаки. Лише майстерність Олександра Бандури дозволила рівнянам піти на перерву з різницею лише в один гол. Наприкінці тайму ефектного удару в падінні через себе завдав Буяльський – на цей раз «Верес» врятувала поперечина.

Невідомо, що сказав в перерві своїм підопічним Свірком, але «Верес» в другому таймі заграв агресивніше, нагадуючи себе звичного. Бойко справився з передачею Степанюка, але відбив м’яч прямо на ногу Западні – Артур не зміг скористатися цим «подарунком». Чудову нагоду зрівняти рахунок втратив бразилець Пепі, який вийшов на заміну у складі рівнян. Вінгер «Вереса» на замасі прибрав Піваріча, але не зміг завдати акцентованого удару.

Останні хвилини матчу рівняни підтиснули «Динамо» до своїх воріт, але не вистачало завершального удару. Перший постріл в площину воріт «Верес» завдав наприкінці матчу, коли Роман Карасюк пробив зі штрафного метрів з 25 – Бойко був на місці. Врешті гра завершилася мінімальною перемогою киян.

Можна відмітити два різних тайми у грі «Вереса». Велика кількість браку та низька активність у першому, та більш агресивний та націлений на атаку футбол в другій половині гри.

– Ми дещо іншої гри очікували від «Динамо». Вони дуже монотонно розпочали матч. Можна сказати «приспали» нас. Другий тайм довів, що ми були готові грати агресивно, пресингувати суперника і до зовсім інших швидкостей. На жаль, свою гру ми продемонстрували лише у другому таймі…, – сказав після матчу наставник «Вереса» Юрій Свірков.

Поразка «Вереса» в сукупності з нічиєю «Маріуполя» відкотила рівнян на шосту сходинку турнірної таблиці. Шанс покращити турнірне становище червоно-чорні матимуть найближчої неділі, коли на «Арені Львів» прийматимуть луганську «Зорю». Матч розпочнеться о 14:00.