Платникам податків Рівненщини нагадують про нові рахунки

До уваги платників податків! З 2 липня 2018 року будуть діяти нові реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів!

Відповідно до наказів  Міністерства фінансів  України від 29.01.2013 № 43 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування  доходів та інших надходжень державного бюджету», від 23.08.2012 № 938 «Про затвердження Порядку казначейського обслуговування  місцевих бюджетів» та від 22.06.2012 № 758 «Про затвердження Порядку відкриття та закриття рахунків  у національній  валюті в органах Державної казначейської служби України» із змінами  з  2 липня 2018 року запроваджується централізована модель  виконання дохідної частини державного та  місцевих бюджетів.

Враховуючи зазначене, Головне  управління ДФС у Рівненській області повідомляє, що з 2 липня 2018 року  будуть діяти  нові реквізити рахунків для зарахування надходжень до державного та місцевих бюджетів, відкритих на балансі  Державної казначейської служби України.

Ознайомитись з новими рахунками можна за адресою rv.sfs.gov.ua/byudjetni-rahunki

Головне  управління ДФС у Рівненській області також повідомляє, що у січні-травні  2018 року забезпечено до зведеного бюджету понад 1,5 млрд. грн. податку на доходи фізичних осіб, що на 337 млн. грн. перевищує показник надходжень відповідного періоду 2017 року. До державного бюджету мобілізовано 490,5 млн. грн. ПДФО, до місцевих бюджетів забезпечено понад 1,0  млрд. грн. ПДФО.

Приріст надходжень податку на доходи фізичних осіб забезпечено за рахунок наступних факторів:

– збільшення мінімальної заробітної плати до 3723 гривень;

– створення нових робочих місць на підприємствах;

  • зростання фонду оплати праці.

Про це повідомляє ГУ ДФС у Рівненській області.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ