Подіум для БК «Рівне»: в центрі міста привітали баскетболісток з «бронзою»

Вчора на майдані Короленка у Рівному відбулося урочисте святкування з нагоди завершення баскетбольного сезону. У перший рік з моменту заснування БК «Рівне», місцева жіноча команда зуміла здобути бронзові нагороди Суперліги, а чоловіки потрапити в четвірку найкращих Вищої ліги.

Президент баскетбольного клубу «Рівне» Сергій Ліщук не приховує задоволення від такого результату. Розповідає, що обидві команди перевиконали завдання на сезон. Однак зупинятися на цьому ніхто не збирається.

– Апетит приходить під час їжі, тому будемо ставити більш серйозні завдання на наступний сезон. Думаю, що у нас попереду велике майбутнє. На матчі жіночих команд в Україні ніде не приходить стільки вболівальників як у Рівному. Тому ми робимо чудову справу, розвиваючи баскетбол в рідному місті, – говорить Сергій Ліщук.

Нагадаємо, жіноча команда БК «Рівне» у серії за третє місце Суперліги лише у п’ятому матчі довела свою перевагу над бердянською «Чайкою». Перед цим наші дівчата зупинилися за крок від фіналу, у впертій боротьбі пропустивши до фіналу змагань «Інтерхім».

Місцева жіноча команда – це сплав досвіду та молодості. Левову частину очок команді приносили влучні кидки Шматової та Касаткіної. Втім, у Рівному підростає й достойне покоління молодих баскетболісток, які завжди готові прийти лідерам на заміну.

– Взагалі команда в нас хороша. Іноді не вистачає впевненості. Якби ми всі тренувалися разом, був би кращий результат і ми могли б претендувати на вищі місця. У нас півкоманди – легіонери з інших міст, тому ми тренуємось окремо. На майданчику і в роздягальні лідери Шматова і Спиридонова. Всі старші баскетболістки допомагають нам, підтримують нас, – говорить рівненська баскетболістка Світлана Боярчук.

Керівництво БК «Рівне» сподівається, що головний снайпер команди та найкращий атакуючий захисник останнього чемпіонату Вікторія Шматова залишиться в команді. Сергій Ліщук додав, що баскетболістка всім задоволена у Рівному і невдовзі їй буде запропоновано новий контракт.

В наступному сезоні вищі завдання стоятимуть і перед чоловічою командою БК «Рівне». У клубі розраховують зберегти кістяк команди, складений з рівненських виконавців і по можливості запросити одного-двох гравців з інших міст.

–  Щоб зачепитися за якісь медалі, потрібно буде трохи підсилити склад. Мені б дуже хотілося, щоб наша команда виграла Вищу лігу, але треба бути послідовними. За медалі будемо боротися точно, а там як карта ляже, – зазначив президент БК «Рівне».

У цьому сезоні рівненські баскетболісти завершили сезон у четвірці найкращих, зупинившись за крок від медалей Вищої ліги. Одним з лідерів команди протягом усього сезону був 21-річний форвард Назарій Кісільчук, який в середньому за матч набирав 16 очок. Баскетболіст не приховує, що цей сезон став для нього найуспішнішим у кар’єрі.

– Вважаю, що чоловіча команда виступила непогано. Було завдання потрапити у вісімку найкращих, але ми його перевиконали і потрапили в четвірку. В півфіналі і матчі за 3 місце виступили не дуже вдало, але це для нас стане мотивацією вибороти медалі в наступному сезоні. Атмосфера на домашніх матчах дуже класна. Помітно, що й сам клуб розвивається. В Україні мені подобаються «Хімік» і «Дніпро». Але в майбутньому хотілося б спробувати себе за кордоном. Стосовно наступного сезону ще поки невідомо, контракту я не підписував. Ближче до початку сезону ми це питання обговоримо з президентом клубу, – додав баскетболіст.

Святкування з нагоди здобуття БК «Рівне» бронзових медалей Суперліги не оминули увагою й низка обласних та міських депутатів. Чиновники один за одним виходили з вітальним словом на сцену, намагаючись наголосити на своїй причетності до спортивного тріумфу баскетболісток. Голова Рівненської облдержадміністрації Олексій Муляренко вкотре нагадав про будівництво на вулиці Макарова сучасного спорткомплексу, яке буде реалізоване.

Наразі ж рівненські баскетболісти торують шлях до вершин на майданчику місцевої ДЮСШ №4, яка швидше нагадує шкільний спортзал, аніж домашню арену одного з провідних баскетбольних клубів України.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ