Потяг Інтерсіті+ хочуть зупиняти на Рівненщині

На останній сесії Рівненської обласної ради депутати прийняли звернення до «Укрзалізниці», щодо зміни розкладу руху потяга «Київ-Перемишль». Просять, аби для цього швидкісного потяга зробили зупинку ще й на Рівненщині. Зокрема, у місті Дубно.

За словами депутата Рівненської обласної ради Богдана Файфури, дещо несправедливо, що цей потяг зупиняється в Житомирській області (у місті Коростень) та на Львівщині. А Рівненщину минає. Тож він і звернувся з такою ініціативою, яку підтримали колеги-депутати.

– У нас дуже багато дітей та заробітчан їздить закордон, зокрема, в Польщу. А це дуже зручний потяг, бо люди не витрачають час на годинні черги, щоб перетнути кордон. З цього приводу спілкувався із міністром інфраструктури Володимиром Омеляном. І той обіцяв «всебічну підтримку». Попередньо говорили, що зупинятиметься потяг у Дубні о 9:45.Тут стоятиме впродовж трьох хвилин. По тому, через чотири з половиною години, люди вже будуть у Польщі. Є розрахунок, що коли ця позиція буде оформлена як позиція обласної ради, то вирішення питання буде позитивним. Я гадаю, що це будуть максимально швидкі терміни, – резюмував Файфура.

У прес-службі «Укрзалізниці» ситуації щодо внесення змін у розклад руху потяга Київ-Перемишль поки не коментують. Кажуть, з цього приводу ще немає офіційних розпоряджень.

– Практика зміни розкладу руху на основі звернень від депутатів міських,районних чи обласних рад існує. І якщо технічно прохання виконати можливо, то залізничники ідуть на зустріч. Щодо цього конкретного випадку поки інформації немає,  – повідомили у прес-службі «Укрзалізниці».

До слова, поїзд Інтерсіті+ Київ– Перемишль почав курсувати з 23 грудня 2016 року. Цікаво, що в цьому потягу митний контроль проводиться під час його руху на дільниці Львів – Мостиська-2. Згідно з даними Укрзалізниці, за час курсування поїзда у сполученні Україна – Польща – Україна перевезено 120 тисяч пасажирів. За червень-липень 2017 року в середньому за рейс туди/зворотно між країнами перевозиться понад 800 пасажирів.

На сьогоднішній день поїзд користується підвищеним попитом, середня наповнення поїзда у сполученні Україна-Республіка Польща становить 82%, на окремі дати більше 90%, при цьому у напрямку Республіки Польща вже спостерігається дефіцит квитків.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ