П’яний на «Жигулях» вилетів на бетонну конструкцію

Про те, що на вулиці Відінська міста Рівне сталася аварія правоохоронцям повідомили ввечері 15 травня. Коли полісмени прибули на місце подій, там вже працювала бригада швидкої медичної допомоги.

За попередніми повідомленнями, 39-річний чоловік, керуючи автомобілем ВАЗ 21061, що в народі називають «Жигулі», виїхав на бетонну конструкцію на перехресті вулиць Курчатова, Віденська, Карнаухова. Уже вході спілкування із чоловіком правоохоронці помітили ознаки алкогольного сп’яніння. А згодом встановили, що цей житель Рівненського району взагалі позбавлений права керування транспортними засобами.

На водія інспектори склали наступні адміністративні матеріали: протокол за ч.2 ст.130 КУпАП (Повторне протягом року керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп’яніння) протокол за ст. 124 КУпАП (Порушення учасниками дорожнього руху правил дорожнього руху, що спричинило пошкодження транспортних засобів, вантажу, автомобільних доріг, вулиць, залізничних переїздів, дорожніх споруд чи іншого майна) та постанову за ч.4 ст. 126 КУпАП. (Керування транспортним засобом особою, позбавленою права керування транспортними засобами).

Всього за ніч, патрульні виявили трьох нетверезих кермувальників.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ