Рівне долучиться до протесту проти притравки тварин

19 травня на Майдані Незалежності у Рівному відбудеться акція на підтримку Всеукраїнського протесту проти притравки тварин. Початок об 11:00.

– Цькування диких тварин собаками – дикунська жорстокість XXI століття.
Жорстокість до тварин завжди передує жорстокості до людини. Будуючи в Україні цивілізоване суспільство, ми мусимо оголосити цю ганебну практику поза законом, – переконані організатори протесту.

Притравочні (контрольно-випробувальні) станції – це справжні концтабори для тварин, про які, на жаль, майже не відомо ні пресі, ні широкому загалу.

Притравочні станції – це місця, де мисливських собак натаскують на звіра. Звіром при цьому може бути як маленьке лисеня чи борсук, так і ведмідь. Тварину або жорстко фіксують, або обмежують у просторі ланцюгами та тісними «ящиками-лабіринтами», нерідко калічать, пошкоджуючи ікла та кігті, щоб убезпечити псів. Собаки по черзі атакують звіра. Це може тривати довгими годинами, потім звіра відтягують (якщо він ще живий), зашивають йому рани, підліковують і знову пускають «у роботу». І так до моменту, коли тварину вже не зможуть відкачати.

Законопроект №6598 виключає притравку борсуків, тхорів, кішок та собак.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ