Поки Вінницю “ковбасить”, Рівне комфортно переживає підготовку до опалювального сезону

Про це під час засідання виконкому заявив секретар Рівнеради Сергій Паладійчук. Члени виконкому Рівнеради розглянули і затвердили план заходів щодо підготовки ЖКГ та об’єктів соціальної сфери міста до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років.

Під час розгляду питання про підготовку міста Рівне до нового опалювального сезону 2018-2019 років міський голова Володимир Хомко зауважив, що в останні роки у Рівному не було таких казусів, як у Києві, Харкові та інших містах. І якщо в цьому році реагуватимемо так само, то опалювальний сезон має пройти без зауважень.

– Сьогодні ми більш-менш адекватно реагуємо, превентивно робимо ремонт тих тепломереж, які нам завдають найбільше клопоту. Якщо у цьому році ми також ці тепломережі поремонтуємо, будемо сподіватись, що опалювальний сезон пройде спокійно. Дрібні проблеми є, але глобальних немає, – зауважив Володимир Хомко. – Це, можливо, ще й тому, що у нас немає такого, як у великих містах: у нас досить диверсифіковані джерела генерації і це дає можливість і переключення робити, і не залежати від одної мережі.

У свою чергу секретар Рівнеради Сергій Паладійчук порівняв у цьому відношенні Вінницю та Рівне, зауваживши, що хоча там і є речі, які нам треба взяти до уваги, щоби працювати ефективніше, але щодо системи теплопостачання, заходів, утеплення будинків Рівне йде на кілька кроків вперед

– Навіть візуально видно, наскільки Рівне прогресивніше за Вінницюв цьому плані. Просто Рівне навіть не знає, наскільки воно комфортно переживає ті процеси, коли інші, навіть такі прогресивні міста як Вінниця, ковбасить перед опалювальним сезоном, під час і після, коли вони рахують збитки, – запевнив Сергій Паладійчук. – Зокрема, за цей рік одне комунальне підприємство Вінниці принесло102 мільйони збитків, які змушений покривати муніципальний бюджет.

– Уявіть собі – два-три таких комунальних підприємства – водоканал, тепломережа і ще щось – і бюджет міста накрився, – додав міський голова.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ