Рівне прийматиме грандіозний фестиваль «Musica Viva ORGANUM»

З 2 по 12 серпня Рівненська обласна філармонія відчинить свої двері для гостей Міжнародного фестивалю органної музики «Musica Viva ORGANUM».

Рівняни та гості міста матимуть унікальну можливість почути орган, цей дивовижної потужності інструмент в органному залі Рівного. Адже саме тут встановлений один із найкращих інструментів в Україні, який дозволяє виконувати весь спектр творів світової органної музики.

Орган — це один з тих інструментів, який слід слухати лише вживу. Вібрації потоків повітря наповнюють зал, проходячи через органні труби, і створюють дивовижний ефект впливу на слух. Таке сприйняття не може відтворити жодний звукозапис.

Фестиваль, що відбудеться – це унікальне явище. У Рівне завітають кращі органісти світу з Італії, Японії, США, Франції та Польщі, які представлять програму багатьох напрямків, епох і течій. Як зазначив директор Рівненської обласної філармонії Микола Орешко, інтерес до органної музики зростає з кожним роком. І свідченням того є заповнені зали під час органних концертів.

Отже, гурмани музичного смаку і ті, хто готовий долучитися до грандіозної події нинішнього літа, можуть уже планувати дати відвідин концертів, які відбудуться:

2 серпня — Сальваторе Пронесті та Лаура Саруббі (орган, Італія);

7 серпня — Жан-П’єр Стайвер (орган, Франція) та Хіроко Іноуе (орган, Японія);

9 серпня — Гейл Арчер (орган, США);

12 серпня — Міхал Бялко (орган, Польща).

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ