Рівненщина відправила на військову службу першу сотню строковиків

На збірному пункті Рівненського обласного військового комісаріату відбулись урочистості з нагоди відправки до Збройних Сил України, Національної гвардії та Державної прикордонної служби перших строковиків.

В заході, який відбувся під керівництвом військового комісара Рівненського військового комісаріату полковника Михайла Гнатіва, взяли участь представники Рівненської обласної державної адміністрації, офіцери міських і районних військових комісаріатів, інших військових формувань, військовослужбовець 95 окремої десантно-штурмової бригади – учасники АТО Дмитро Хомицький, рідні та близькі юнаків.

Строковики служитимуть на Львівщині, Житомирщині, Київщині та в столиці України місті Києві. Відповідно до рішення керівництва держави строковики не залучаються до виконання завдань АТО.

– Вірю, що військова служба стане для кожного інструментом фізичного й морального гарту та справжнім іспитом на громадянську зрілість. Дякую вам за бажання й рішучість виконувати свій конституційний обов’язок із захисту Вітчизни, – підкреслив військовий комісар Рівненського військового комісаріату полковник Михайло Гнатів.

За його словами, з кожним роком умови проходження військової служби в Збройних Силах України покращуються. Це стосується всіх видів забезпечення військовослужбовців, зокрема продовольчого, матеріального та фінансового. Більше того, для зручності користування на кожного призовника на обласному збірному пункті оформляється банківська картка, на яку після прибуття до військової частини йому буде перераховано одноразову виплату 3524 гривні. Сюди ж за весь період служби щомісяця йому нараховуватимуть грошове забезпечення в розмірі близько 250 гривень.

В рамках призовної кампанії «Весна-2018» в Рівненській області мають призвати більше семи тисяч юнаків, які підлягають призову. Протягом квітня-травня до війська буде відправлено близько п’яти сотень.

Прес-офіцер Міністерства оборони України в Рівненській області підполковник Віктор Шубец

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ