Рівненська міська рада через суд за послуги зв’язку заплатила 1,6 мільйона гривень

На відшкодування послуг зв’язку пільговим категоріям громадян міська рада Рівного виділила 1,62 мільйона гривень. Сплатити кошти замість держави на користь «Укртелекому» зобов’язав суд.

– Минулого року «Укртелеком» надавав послуги зв’язку пільговим категоріям громадян. Але з 2016 року фінансування державної субвенції на відшкодування  даних пільг відсутнє. Тож «Укртелеком» через суд зобов’язав міську раду відшкодувати ці кошти, – розповідає заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Олена Петрик.

Міський голова Рівного Володимир Хомко розповідає, що планував навіть у міжнародний суд скаржитися. Проте, згодом передумав. Мовляв, «собі ж дорожче».

– У Конституції України чорним по білому написано, що пільги – це прерогатива держави. А в бюджетному кодексі записано, що фінансувати можуть і міста. Є ще така держава в світі на будь якому континенті, де б підзаконний акт порушував Конституцію? Подали в суд, зрозуміло, що можна було подати і в міжнародний суд, що я спочатку і планував. Та потім передумав. Бо ж самі розумієте – собі ж дорожче. Хоч я не сумніваюся, що ми б виграли суд, бо Конституція – найвищий інструмент у будь якій державі, каже Володимир Хомко. –  Тепер нас чекає ще другий суд. Там ще гірша ситуація, бо з нас залізниця вимагає оплатити переїзд за межами міста пільгових категорій громадян із Рівного.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ