Рівненська журналістка спробувала себе у ролі письменниці

У Рівненській обласній бібліотеці для молоді відбулася презентація дебютної книги відомої рівненської журналістки Анни Щавінської «Сова. Лис. Риба. Метелик».

Анна Щавінська відома рівнянам завдяки телеканалу «UA: Рівне» та радіостанції «РівнеFM», де вона веде низку культурологічних та літературних програм, зокрема «Капучіно-шоу», «Літ:ера», «Що почитати з Анною Щавінською» тощо. Наразі вона спробувала себе у ролі письменниці. Над своїм дебютним прозовим твором авторка працювала два роки.

У книзі «Сова. Лис. Риба. Метелик» Анна розповідає про певний період в житті чотирьох людей різного віку і статі. Всі вони дуже хочуть знайти відповіді на свої непрості життєві запитання. Щоб знайти їх, їм доведеться зіткнутися із власними страхами та шляхами їх подолання. Авторка зізналася, що на ідею написати книгу її надихнули діалоги з власного життя, а кожен герой її книги має свого прототипа.

Під час презентації модераторка зустрічі відома рівненська поетеса Ірина Мельник звернула увагу, наскільки складно видати книгу в Україні. Тому Анні насправді дуже пощастило, коли вона відправила рукопис е-поштою у видавництво «Лілея − НВ» і отримала позивну відповідь про згоду на друк її твору. Засноване 1995 року в Івано-Франківську групою колишніх пластунів видавництво «Лілея − НВ» здобуло популярність завдяки таким письменникам як Юрій та Софія Андруховичи, Тарас Прохасько, Василь Кожелянко, Віктор Неборак, Юрій Іздрик та інші сучасні українські автори.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ