Рівненські баскетболісти двічі програли в Одесі

Чоловіча команда БК «Рівне» з невдач розпочала півфінальну серію Вищої ліги проти одеського «Динамо». Перші два матчі серії до трьох перемог команди зіграли в Південній Пальмірі, і обидва рази сильнішими виявились одесити.

У першій грі рівняни не змогли чинити справжнього опору досвідченим динамівцям. Господарі майданчику впевнено розпочали першу чверть, досягнувши десятиочкової переваги (25:15). Рівняни, зусиллями Назарія Кісільчука, намагалися підтягнутися до суперника в рахунку, але поєдинок всеодно проходив під диктовку одеситів.

В другій половині матчу перевага господарів лише збільшувалася, що в підсумку вилилось в розгромну перемогу 85:54. Найкращим у складі БК «Рівне» став Назарій Кісільчук, який відзначився 17 очками та 9 підбираннями.

Зовсім по-іншому сценарію складалася повторна гра команд в Одесі. Після програної першої чверті, підопічні Михайла Переверзія впритул наблизилися до суперника у другій десятихвилинці, а після великої перерви вперше у серії повели у рахунку. Щоправда втримати цю перевагу не вдалося – досвідчені Альфьоров та Кривич влучними попаданнями змінили рахунок на користь «Динамо». Підсумковий результат 80:72 на користь одеситів і 2:0 в півфінальній серії.

У середу, 18 квітня, БК «Рівне» спробує відновити інтригу у серії та з допомогою своїх вболівальників здобути перемогу. Початок матчу о 19:00.