Рівненські баскетболісти не змогли повторити успіх дівчат

Чоловіча команда БК «Рівне» не змогла продовжити боротьбу в серії до трьох перемог за бронзові нагороди Вищої ліги. Після двох поразок у Миколаєві рівняни програли й у першій домашній зустрічі «Ніко-Баскету».

Підопічні Михайла Переверзія бадьоро розпочали поєдинок, по ходу першої половини перемагаючи з різницею в 15 очок. До перерви миколаївці дещо скоротили відставання, але рахунок все ж був 37:29 на користь БК «Рівне».

Розклади на майданчику змінилися у третій чверті. «Ніко-Баскет» стрімко перехопив ініціативу, ліквідувавши відставання в рахунку та вийшовши вперед. Рівняни поспішали відігратися в останній десятихвилинці, але переломити хід зустріч не зуміли. Поразка господарів 63:72.

Нагадаємо, жіноча команда БК «Рівне» стала володарем бронзових нагород Суперліги.