Рівненські баскетболістки створили сенсацію в Одесі

Жіноча команда БК «Рівне» впевнено розпочала півфінальну серію плей-офф Суперліги проти одеського «Інтерхіма». У виїзному матчі з другою командою регулярного чемпіонату рівнянки здобули дещо несподівану перемогу та вийшли вперед в серії.

Після достатнього невиразної середини чемпіонату, підопічні В’ячеслава Ковалевського набрали хід в останніх матчах, здобувши п’ять поспіль перемог. В числі переможених була і одеська команда, хоча на той період «Інтерхім» приїздив до Рівного без турнірної мотивації.

На цей раз мотивація у обох команд захмарна – здобути загальну перемогу в півфінальній серії та забезпечити як мінімум срібні медалі чемпіонату. Баскетболістки «Інтерхіма» вже здобули один трофей в цьому сезоні – Кубок України. І рівень баскетболу, який показували одеситки протягом регулярного чемпіонату, поступався лише столичному «Київ-Баскету».

Свої амбіції напередодні матчу були і у рівнянок. З появою в команді нових, досвідчених баскетболісток, БК «Рівне» заграв агресивніше в атаці та почав нав’язувати свою гру суперницям.

Поєдинок розпочався з влучного триочкового Краснікової. Надалі рівнянки продовжували лідирувати, закономірно вигравши першу чверть з рахунком 25:18. «Інтерхім» вирівняв гру в другій десятихвилинці, на велику перерву команди пішли за нічийного результату 38:38.

Проте дівчата з Рівного були налаштовані рішуче і знову вийшли вперед. Традиційно добре взаємодіяли дві Вікторії – Шматова та Касаткіна. Перша в результаті набрала 18 очок, друга – 21. Остання чверть лише підвела закономірний підсумок та закріпила десятиочкову перевагу наших баскетболісток – 60:70.

Вже завтра, 13 квітня, о 18:30 БК «Рівне» прийме «Інтерхім» в себе на майданчику (ДЮСШ №4, вул. Фабрична, 7). У разі перемоги рівнянки забезпечать собі місце у фіналі змагань.