Рівненські депутати та священики «назабивали» на 100 тисяч гривень

Вчора на стадіоні «Авангард» у Рівному відбувся благодійний футбольний матч між представниками міської ради та священиками УПЦ КП. Метою зустрічі було зібрати кошти на лікування важкохворому хлопчику Миколі Кирилюку та онкохворій вдові українського захисника Вікторії Лебедь.

У напруженому поєдинку перемогу святкували депутати з рахунком 4-2. Вони хоч і пропустили першими, але зуміли переломити хід зустрічі на свою користь.

Після гри футболісти обох команд зазначили, що найголовнішим був не результат, а допомога людям, які цього потребують. Спільними зусиллями рівнянам вдалося зібрати 100 тисяч гривень. Ці кошти передали на лікування Миколці та Вікторії.

У перерві між тайми на «Авангарді» відбувся футбольний аукціон. Найдорожчий лот придбав голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко, який не пошкодував 15 тисяч гривень за футбольний м’яч з автографами гравців «Вереса». Ще 5 тисяч гривень організатори виручили за рукавиці боксера Романа Кроля.

Вже найближчим часом схожий благодійний матч священики планують провести з депутатами Рівненської районної ради.