Рівненські вболівальники спідвею побачать Карпова та Локтаєва

В четвер, 28 червня, на стадіоні «Мототрек» у Рівному спідвеїсти з України та з-за кордону змагатимуться на меморіалі Ігоря Марка.

Організатори змагань анонсують участь у турнірі одних з найсильніших українських гонщиків – Андрія Карпова та Олександра Локтаєва. Востаннє чемпіони Європи серед пар виступали у Рівному шість років тому.

Окрім них, на доріжку вийдуть поляки Якуб Ямруг, Павел Месьонц, Даніель Єлінєвскі, Норберт Кошчух, Марцель Кайзер та Рафал Конопка. Також підтвердили свою участь в змаганнях аргентинець Факундо Албін та латвієць Євгеній Костиговс.

Честь Рівного захищатимуть Марко Левішин та Максим Росощук, приїде також червоноградець Дмитро Мостовик. Можлива участь у гонці Станіслава Мельничука, Андрія Кобріна, Віталія Лисака та Віталія Коваля.

Турнір проходитиме одразу удвох заліках. За підсумками основної сітки заїздів визначиться трійка призерів “Кубку Авто-Мото-Ревю”, натомість переможець Великого Фіналу отримає пам’ятний Кубок на честь Ігоря Марка.

Без призів не залишаться і діти. У перервах між заїздами стартуватимуть учні дитячо-юнацької секції спідвею імені Віктора Чайки при КЗ “Рівненський міський спортивно-технічний клуб” Рівненської міської Ради, які нещодавно показували свою майстерність на “Відкритому Кубку Червонограда”.

Почаок змагань о 17-ій годині.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ