Рівненські військові створили понтонний міст на Луганщині для переправи продуктів і медикаментів

На Луганщині рухатися по одній із доріг, яка з’єднує важливі населені пункти, не дає змоги водна перешкода. Тому військовослужбовці одного із інженерних підрозділів оперативно-тактичного угруповання «Луганськ» звели понтонний парк із комплекту парку ППС-84, призначеного для зведення поромів та переправ через водні перешкоди зі швидкістю течії до 4 м/с.

Понтонний міст з’єднує два береги. Переправа забезпечує доставку усіх видів забезпечення з правого на лівий берег. Але цим мостом користуються не тільки військові. Через конструкцію місцеве населення дістається до міст для закупівлі продуктів та медикаментів, для доставки хворих у лікувальні заклади, відвідування рідних та близьких.

– Ми мусимо і в мороз, і в дощ, і в сніг забезпечувати переправу, це діло честі понтонера як офіцера, так і солдата. Погодні негоди тільки збільшують ентузіазм у військовослужбовців. Ми справляємося! – підкреслив військовий інженер Руслан.

Річка має агресивний характер. Рівень води за добу може коливатися аж до півтора метра. Сьогоднішній день не виключення, зранку вода вийшла з берегів, тож для військових постало завдання добавити одну річкову ланку.

– Особливість цієї річки полягає в тому, що під час морозу рівень води у водоймі різко збільшується. В інших річках та озерах – навпаки. Оскільки дана водойма непередбачувана, то ми зобов’язані цілодобово стежити за рівнем води. А також здійснювати охорону та оборону понтонної переправи, – говорить військовослужбовець Віталій.

Цивільне населення постійно висловлює військовослужбовцям-інженерам слова вдячності за можливість проїзду через переправу, залишаючи при цьому нашим бійцям маленькі подарунки. Поблизу понтонного мосту дороги в аварійному стані, і військовослужбовці постійно укріплюють вибоїни, бо якщо військова техніка може без проблем пройти цей шлях, не кожен цивільний легковик подолає ці дороги.

Начальник прес-служби оперативного командування «Захід» полковник Анатолій ПРОШИН

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ