Рівненські виробничники протестують під стінами ДФС у Львові (ФОТОФАКТ)

Сьогодні близько 200 льонокомбінатівців приїхали під стіни Львівського управління Офісу великих платників податків ДФС, щоб нагадати чиновникам, що їхнє завдання - служити інтересам держави, а не нищити основу вітчизняної економіки - промислового виробника. 

Рівненський льонокомбінат вкотре стикається зі свавіллям і непрохідною твердолобістю ДФС. Весь попередній досвід «штрафування» найбільшого вітчизняного виробника свідчить саме про такі принципи у роботі фіскалів. Тож рівненські виробничники знову вирушили під стіни управління ДФС, тепер вже у Львові.

«ДФС – ми працюємо чесно, а ви?» «Припиніть убивати вітчизняного виробника!» – з такими гаслами працівники найбільшого текстильного підприємства країни влаштували акцію протесту проти неправомірних дій ДФС і тиску на Рівненський льонокомбінат (ТОВ «Т-Стиль»).

Адже наразі ситуація наступна: Рівненський льонокомбінат, що випускає одяг під ТМ «Goldi» і Льонокомбінат, мав контракт із одним тим самим контрагентом, розбитий на декілька різних контрактів (оскільки законодавство встановлює максимальну суму одного контракта).

В результаті виплати за усіма котрактами закриті без прострочок, однак ДФС прискіпується до суто формальних нюансів і виписує підприємству пеню на понад 150 тисяч гривень. Виробничники подали свої заперечення, розгляд яких і відбудеться сьогодні у Львівській податковій, о 15:00.

Нагадаємо, з 2011 року, відколи запущене виробництво, тиск зусібіч не припиняється жодного дня. І тільки завдяки наполегливості текстильників, принциповості, публічності, завдяки тому, що тут не дають хабарів, на сьогодні ТМ Goldi Льонокомбінат має 30 магазинів у найбільших ТРЦ обласних центрів України, та по одному – вже у Варшаві та Вроцлаві, 5 фабрик, майже 2000 працівників. І продовжуємо динамічно розвиватися, показуючи приклад іншим.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Рівненський льонокомбінат проти бюрократії ДФС

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ