Рівненські художники-аматори дивували діапазоном творчих пошуків і технік (ФОТОГАЛЕРЕЯ)

У галереї європейського живопису «Євро-Арт» учні арт-студії Анатолія Іваненка представили свої роботи на спільній виставці «Не Святі горшки…»!

На виставці було представлено 66 робіт 33 авторів – учнів арт-студії відомого рівненського художника Анатолія Іваненка, яка діє з листопада 2014 року. Люди різних професій і уподобань, усі вони є яскравими творчими індивідуальностями, яких об’єднало спільне прагнення пізнавати і творити живопис власноруч.

Художники-аматори представили свої найкращі свої роботи за останні два роки. Їхній наставник Анатолій Іваненко зізнається:

  • Ця виставка не мала на меті продемонструвати конкретно кубізм, клуазонізм, сезанізм чи, скажімо,  енергетичний живопис… Адже усі ці люди незаангажовані академічною освітою і постійно дивують своїм творчим підходом. Нам хотілося показати їхню величезну жадобу до творчості.

Виставка зібрала в одному залі митців різного віку (наймолодшому з них всього лише 20, а найстаршому – 70 років) і професій  (біолог, режисер, хімік-аналітик, рятувальник, математик, журналісти, бухгалтери, викладачі, косметолог, документознавець, інженер-будівельник, менеджери, приватні підприємці, коваль, кераміст, декоратори і дизайнер).

Роботи виконані у різних стилях і різними почерками, що демонструє широкий діапазон творчих пошуків та художніх технік, чимало сміливих рішень, кольорів та новаторського підходу.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ