Рівненський автопарк поповниться китайськими машинами швидкої допомоги

Цього року два нові автомобілі швидкої медичної допомоги JAC Brand мають надійти в область у рамках урядової угоди з Китаєм. Вони працюватимуть на базі комунального закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради. Відповідний проект рішення буде винесено на найближчу сесію обласної ради 27 липня.

Незабаром автопарк КЗ «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» Рівненської обласної ради поповниться двома автомобілями швидкої допомоги JAC Brand.

За Угодою між Урядом України та Урядом Китайської Народної Республіки, Міністерство охорони здоров’я України має отримати 50 автомобілів швидкої JAC Brand, китайського виробництва, як гуманітарну допомогу. 44 з них розподілені між обласними центрами екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, ще 6 надійдуть закладам охорони здоров’я МНС та військовій частині Нацгвардії.

На сьогодні триває процедура прийняття техніки з державної у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст. З листом і проханням не зволікати з відповідним рішенням, до Рівненської обласної ради та інших рад звернулося Міністерство охорони здоров’я України.

Нові автомобілі, оснащені сучасним обладнанням, частково поліпшать ситуацію з автопарком комунального закладу «Обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф», оскільки 40% техніки, на якій сьогодні працюють медики, давно застаріла.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ