Рівненський «Верес» мінімально програв «Зорі»

Футболісти та вболівальники команд УПЛ продовжують страждати від примх погоди. Гравці взимку тренувалися на зелених полях Туреччини, а зараз змушені адаптуватися до вітчизняних реалій – гри помаранчевим м’ячем на засніжених полях. Фанатам «Вереса» складніше від усіх, адже попри мороз та сніг, вони продовжують підтримувати свою команду за 200 кілометрів від рідного міста.

Змістовної гри у протистоянні «Вереса» та «Зорі» в неділю було мало. В умовах засніженого поля «Арени Львів» гравці обох команд максимально спростили свої дії, граючи переважно закиданнями та навісними передачами.

Перший небезпечний момент у матчі створили футболісти «Вереса». Руслан Степанюк виривався на побачення з Луніним, але голкіпера луганчан підстрахував захисник, який заблокував удар нападника рівнян. «Зоря» відповіла своїм моментом: Іурі прорвався лівим флангом та віддав в центр на Громова – удару Артема забракло сили, тому Бандура з легкістю зафіксував м’яч в руках. Певний період господарі намагалися грати першим номером. Ближче до завершення першої 45-хвилинки Степанюк чудовим пасом «розрізав» оборону «Зорі» та вивів на ударну позицію Куліша. Станіслав довго підлаштовувався і врешті його удар заблокували.

Другу половину гри активніше розпочали гості. На 50-ій хвилині новачок «Вереса» Приймак з порушенням правил зупинив в своєму штрафному Громова. Арбітр вказав на позначку. Іурі легко та невимушено реалізував пенальті, пробивши по центру воріт. Пропустивши гол, гра рівнян дещо розладилася. Не додали конструктиву в атаці «Вереса» два бразильці, які вийшли на заміну. Луганчани, в свою чергу, могли карати «Верес» другим забитим голом під час контратак. Крім того, захисник «Зорі» Прийма ударом головою після подачі з кутового поцілив в поперечину. Реальну нагоду зрівняти рахунок господарі отримали лише в додатковий час. Карасюк пробивав зі штрафного метрів з 18-ти, але м’яч пролетів трохи вище над поперечиною.

«Верес» вдруге в сезоні програв «Зорі» на «Арені Львів» з рахунком 0-1. Попри поразку, наставник рівнян Юрій Свірков залишився задоволеним грою своїх підопічних.

– Враховуючи погодні умови, складне поле, вважаю, що зіграли хорошу гру. Створили чимало гольових епізодів, особливо в першому таймі, але не забили. Усі роблять помилки. Не помилився б Приймак, помилився б хтось інший. Вважаю, що Приймак зіграв достойно. Лук’янчук – це гравець молодіжної збірної і проти нього діяли гідні опоненти. Загалом хлопці зіграли добре, – сказав після матчу тренер «Вереса».

В чемпіонаті України з футболу настає двотижнева пауза. Футболісти «Вереса» заповнять її тренуваннями та спарингом з дублюючим складом команди.

Наразі «Верес» посідає 6 сходинку в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 32 очки. Наступний матч рівняни проведуть 31 березня в Полтаві проти «Ворскли».