Рівненський «Верес» програв перший матч з новим тренером

Оновлений «Верес» цими вихідними зіграв перший в новому році матч в Українській прем’єр-лізі. Футбольний клуб з Рівного, який під час зимової паузи встиг юридично перебазуватися до Львова, ще наприкінці минулого року змінив головного тренера та пройшов перший у своїй історії закордонний тренувальний збір. Новий наставник команди Юрій Свірков запросив в міжсезоння низку нових виконавців, четверо з яких вийшли в основі на матч проти «Ворскли» – Каменюка, Каленчук, Кожанов та Куліш.

Саме останній мав чудову нагоду вивести «Верес» вперед вже на старті матчу. Після навісу Западні з правого флангу м’яч знайшов у штрафному полтавчан Куліша. Проте колишній нападник «Олександрії» не зміг з близької відстані переправити м’яч повз Шуста. Рівняни продовжили чинити тиск на захист полтавчан, змушуючи захисників господарів помилятися. Перша половина гри проходила за ігрової та територіальної переваги «Вереса». Підопічні Свіркова намагалися більше контролювати м’яч та були ближчими до того, щоб відкрити рахунок у матчі. На 29-й хвилині Степанюк замикав ударом головою вивірену подачу Сімініна, однак на місці був голкіпер «Ворскли». Не зважаючи на атакувальний порив рівнян, на перерву команди пішли за рахунку 0-0.

Другий тайм дещо активніше розпочали господарі. Однак по-справжньому небезпечних моментів біля воріт Бандури не виникало. Тим не логічніше виглядає гол «Ворскли». Після чергового змарнованого стандарту вересівці прогавили швидку контратаку полтавчан. В моменті коли здавалося, що атака «Ворскли» захлинулася, м’яч підхопив Кулач і при потуранні Борзенка завдав удару в дальній кут – Бандура не виручив. Забитий гол додав впевненості господарям і «Ворскла» продовжила нагнітати біля воріт «Вереса». Подвоювати рахунок міг Васін, удар якого зі штрафного прийняла на себе поперечина. За дві хвилини новачок «Вереса» Каменюка виніс м’яч з порожніх воріт після удару Шарпара.

У другому таймі рівняни виглядали блідо. Не можуть записати собі в актив першу гру у складі нової команди Куліш та Кожанов, які рідко зустрічалися з м’ячем. Михайло Сергійчук, який вийшов на поле у другому таймі, намагався брати гру на себе, заробивши декілька стандартних положень. При цьому нападник «Вереса» заробив жовту картку, тому пропустить наступну гру команди – проти київського «Динамо».

Перша гра «Вереса» під керівництвом нового тренера справила неоднозначне враження. Видавши непоганий перший тайм, рівняни значно «підсіли» у другій половині гри, повністю віддавши ініціативу команді з Полтави.

Тим не менше, Юрій Свірков після матчу зазначив, що його підопічні грали краще за свого суперника.

– Так, сьогодні в нас був сильний суперник. Вони не дарма перебувають у групі лідерів. Але ми створили достатньо гольових моментів, аби перемогти. На жаль, пропустили контратаку. Нас влаштовував будь-який позитивний результат. Але по грі, яку ми продемонстрували у першому таймі, звісно, хотілося виграти. Завдання – незмінне. Перша шістка. Команда чудово укомплектована. Ми взимку реально посилилися класними виконавцями, – сказав головний тренер «Вереса».

Наставник ворсклян Василь Сачко подякував своїм підопічним за гру та здобутий результат.

– Ми не можемо похвалитися першим таймом. Програли боротьбу, і цьому є причини. Працювали тиждень на штучному полі. У перерві гру вдалося підкоригувати. Багато що почало виходити – забили, контролювали гру, могли ще забити. Радий, що з такою хорошою командою як «Верес» вдалося взяти три очка. Ми вистояли, і виграли, – сказав після гри головний тренер «Ворскли».

Поразка залишила рівненський клуб на 5 місці в турнірній таблиці з 26 очками. Таку ж кількість очок має «Маріуполь», однак у азовців гра в запасі. На одне очко менше має «Олімпік», якому днями доведеться зіграти другий тайм матчу з «Карпатами».

Наступну гру «Верес» проведе у Львові проти «Динамо». Матч відбудеться в неділю, 25 лютого, о 17:00.