Рівненський «Верес» вчергове програв

Невиразна серія рівненського «Вереса» продовжилася. Численні кадрові втрати та зміни на тренерському мостику не додали свіжості «червоно-чорним» у поєдинку проти луганської «Зорі».

Поєдинок можна розділити на два тайми. У першому – команди приспали нечисленних запорізьких глядачів, створивши мінімум небезпечних моментів. А у другому таймі стався ключовий епізод матчу. Арбітр матчу Денис Шурман на думку багатьох експертів помилково видалив з поля Володимира Адамюка, залишивши «Верес» в меншості. Луганчани швидко змінили рахунок на табло, згодом змарнувавши кілька можливостей збільшити свою перевагу. В результаті – мінімальна перемога «Зорі».

Для Андрія Демченка це був перший матч на посту виконуючого обов’язки головного тренера «Вереса». Цікаво, що дебют стався у рідному для колишнього футболіста «Металурга» Запоріжжі.

Як згадано вище, у першому таймі було багато боротьби та обмаль моментів. Рівненські бразильці Пепі та Жуліо Сезар вкрай рідко зустрічалися з м’ячем. Не набагато більше креативу атакам «Вереса» додавали Степанюк та Мягков. Гравці «Зорі» дещо активніше переходили центр поля, але по-справжньому небезпечних ситуацій біля воріт Бандури у першому таймі теж не створили.

Малюнок гри докорінно змінився після 50-ої хвилини, коли рефері розгледів фол Адамюка на Громовому. На повторі було чітко помітно, що захисник «Вереса» зіграв в м’яч, однак арбітр був іншої думки та показав пряму червону картку. Андрій Демченко зняв з гри інертних бразильців, випустивши замість них Морозенка та новачка-юніора Микитина. Луганчани одразу ж втілили чисельну перевагу в забитий гол. Фаупала віддав на хід Іурі, останній прокинув м’яч повз Бандуру та забив в порожні ворота.

Господарі продовжили тиснути на обезкровлений «Верес», але луганчан підводила реалізація. Крім того, надійно грав голкіпер рівненського клубу. Футболісти «Вереса» в останні хвилини матчу покладалися на стандарти та навісні передачі, але рахунок на табло не змінився.

Рівняни після цього туру залишилися останньою командою першої шістки. Підопічні Демченка мають в своєму активі 33 очки. До «Маріуполя», який йде п’ятим – три пункти.

–  Гра склалася для нас дещо невдало. Ми програли сьогодні. Цьому є об`єктивна причина – вилучення на початку другого тайму. Це дуже зіпсувало наш план на гру. Вилучили нашого основного центрального захисника і довелося Каленчуку зміщуватися з опорної зони – в зону оборони, а натомість – випускати іншу людину. А так, по грі – скажу, що ми справлялися з «Зорею». Іноді ми грали краще, іноді – вони. «Зоря» – добре організована команда. До цього ми були готові. Намагалися контратакувати у відповідь на атаки «Зорі». Десь виходило, десь не зовсім, – сказав після матчу новоспечений наставник «Вереса» Андрій Демченко.

В наступному турі рівняни на «Арені Львів» прийматимуть полтавську «Ворсклу». Гра відбудеться в суботу, 5-го травня, о 14:00.