Рівненський «Верес» вилетів з Кубку України

Вчора оновлений рівненський «Верес» зіграв перший офіційний матч нового сезону. Підопічні Володимира Гоменюка в першому попередньому раунді Кубка України приймали ужгородський «Минай». Гра відбувалася в Млинові, і згідно протоколу на зустріч прийшло трохи більше 1000 вболівальників.

Невелику ігрову перевагу протягом матчу мали футболісти з Ужгорода, у складі яких грають досвідчені Допилка, Кополовець та Микуляк. Однак перші голи глядачі побачили лише наприкінці гри. На 84-ій хвилині гравець гостей Шпак відкрив рахунок у матчі, однак вже за 5 хвилин рівнянам вдалося відігратися. Гол на свій рахунок записав Дубіна.

У додатковий час вболівальники голів не побачили, тому поєдинок плавно перейшов до серії пенальті. Більш успішними в футбольній лотереї виявились гравці «Минаю», які перемогли 10-9. Єдиний промах у серії одинадцятиметрових здійснив гравець «Вереса» Барабаш.

Вже на наступному тижні рівненські футболісти стартують в Другій лізі чемпіонату України з футболу.