Рівненський «Верес» вперше розгромно програв в УПЛ

В черговому турі УПЛ рівненський «Верес» зустрічався з київським «Динамо». До звітного поєдинку команди підходили з різним настроєм та турнірною мотивацією. Рівняни прагнули реабілітуватися перед рідними вболівальниками за невиразну гру в останніх матчах, а кияни – здобути чергові три очки після принципової перемоги над «Шахтарем».

Стартові хвилини поєдинку пройшли під диктовку номінальних гостей. Динамівці проводили позиційні атаки, активно залучаючи до атак флангових захисників – Кендзьору та Піваріча. «Верес», ослаблений кадровими втратами, покладався на надійну гру в обороні та спроби зачепитися за м’яч двох форвардів – Степанюка та Жуліо Сезара. Бразильський нападник вперше вийшов в основному складі, змінюючи травмованого Куліша.

Активність киян принесла свої плоди на 14-ій хвилині матчу. Шепелєв знайшов в штрафному майданчику «Вереса» Гармаша і Денис спокійно поклав м’яч у дальній кут. Пропущений гол ніяк не відзначився на підопічних Свіркова. Господарі виглядали достатньо інертно, вистачало виконавського браку та сумбуру в нечисленних атаках. За весь перший тайм рівняни не завдали жодного удару в напряму воріт Бойка.

Справи «Вереса» стали зовсім кепські, коли на початку другої 45-хвилинки динамівці забили вдруге. Циганков навісив з правого флангу, а Бєсєдін при повному потуранні захисників рівненського клубу забив другий гол своєї команди. Здавалося, гру зроблено. Однак буквально одразу рівняни відквитали один гол. Непомітний у першому таймі Жуліо Сезар підхопив м’яч, технічно розібрався з декількома гравцями «Динамо» і влучно пробив з метрів вісімнадцяти – рахунок став 1:2. Не пройшло й хвилини, як гості відновили різницю у два м’ячі. Знову спрацювала зв’язка Циганков-Бєсєдін. Юний капітан киян подав з кутового точно на голову форварду своєї команди, який вистрибнув вище за захисників «Вереса» та зробив дубль.

Відновити інтригу у матчі міг Жуліо Сезар. Але бразилець не реалізував вихід сам на сам з голкіпером «Динамо». У компенсований арбітром час крапку у матчі поставив Гонсалес, який «прошив» Бандуру ударом з меж штрафного майдачнику. 1-4 – «Верес» в перше у чемпіонаті програє з розгромним рахунком.

– Сьогодні участь у грі взяли усі, хто був готовий. Не всі наші футболісти змогли підійти до цього поєдинку без травм. Тому і заміни були не за позиціями. «Динамо» ж зіграло прекрасний матч. Суперник використав усі свої моменти. Награні хороші комбінації, яким ми не змогли протидіяти, – сказав після матчу наставник рівнян Юрій Свірков.

Безвиграшна серія «Вереса» продовжилася до шести матчів поспіль. Рівняни продовжують посідати шосте місце в турнірній таблиці, маючи в своєму активі 33 очки. Відстань до «Маріуполя», який йде п’ятим, становить три пункти.

В наступному турі чемпіонату «Верес» зіграє у Запоріжжі проти луганської «Зорі». Матч розпочнеться в неділю, 29 квітня, о 14:00.