Рівному подарували сучасний спортивний майданчик

На вулиці Макарова, 10 у Рівному відкрили перший в місті сучасний майданчик з м’яким покриттям для занять футболом та баскетболом. Проект був здійснений у рамках всеукраїнської соціальної ініціативи «Передай пас».

Новий спортивний майданчик буде безкоштовним, на ньому зможуть займатися ігровими видами спорту всі бажаючі.

На урочисте відкриття майданчику завітали представники «Таскомбанку» та «Mastercard», за кошти яких вдалося реалізувати проект. Крім того, подія не пройшла повз увагу міського голови Рівного Володимира Хомка, його заступників, мешканців мікрорайону «Боярка» та юних футболістів.

Загальна вартість будівництва склала 1 мільйон 400 тисяч гривень. Майданчик має площу 600 кв. м, багатофункціональне гумове покриття по всьому периметру, огорожу, розмітку, електронне табло, футбольні ворота та баскетбольні кільця.

Міський голова Рівного Володимир Хомко розповідає, що місце під новий спортивний об’єкт вибрали невипадково, адже в густонаселеному районі «Боярки» не вистачає майданчиків для занять спортом. До того ж важливу роль зіграла активність мешканців будинку та тутешнього ОСББ.

– Такого майданчику як цей в нашому місті немає. Коли постало питання, де його встановити, вибрали це місце з багатьох причин. Передусім – через успішну діяльність ОСББ, яке дбає про свій будинок. Тому закономірно, що в успішних людей цей чудовий майданчик буде у дворі. Дякую нашим партнерам за подарунок місту Рівне. Якщо будете шукати, кому ще подарувати майданчик, знову знайдемо хороше місце. Бажаю рівнянам берегти цей майданчик, буде шкода, якщо за невеликий термін його знищать. Хотілося б, щоб він існував довго і приносив задоволення і користь для дітей і дорослих, які будуть тут займатися, – наголосив Володимир Хомко.

Очільник міста нагадав, що в Рівному діє програма «Майданчик». В її рамках за останні чотири роки відновили 28 спортивних майданчиків, ще чотири планують завершити в цьому році. Мова йде про так звані «коробки» з асфальтовим покриттям для ігрових видів спорту, а також встановлення вуличних тренажерів.

Що ж до майданчика на Макарова, 10, то члени правління місцевого ОСББ перевірятимуть взуття відвідувачів, щоб зберегти поле якомога довше. На гумове покриття не дозволять заходити у взутті з шипами та дівчатам на підборах. Для відвідувачів спортивного об’єку складуть спеціальний графік, розподілений для дітей меншого та середнього віку, а також для дорослих.

– Цей майданчик дуже важливий для нас, як для мешканців будинку, так і для дітей, підростаючого покоління. Важливо, коли дитина виходить у двір і має майданчик такого формату. Тоді в неї є бажання займатися спортом, а не якимись марними справами. На майданчику будуть займатися не лише діти, а й дорослі, які приходять з роботи. Загалом в будинку 361 квартира, в якій проживає більше тисячі мешканців. Тут будуть грати всі, хто матиме бажання. Доглядати за майданчиком будемо силами ОСББ, – розповів голова ОСББ «Макарова-10» Андрій Степанюк.

Рівне стало першим містом західної України, де відкрили майданчик в рамках проекту «Передай пас». Загалом проект передбачає облаштування 14 футбольних майданчиків у 12 містах України.

– Спорт – це велика сила, яка здатна об’єднувати і надихати людей на створення великих справ. Основне те, що новий майданчик буде відкритий і всі зможуть насолоджуватися улюбленою грою. Можливо, поява сучасного майданчику надихне більшу кількість дітей до занять спортом, – зазначила менеджер маркетингових програм «Mastercard» в Україні Тетяна Луценко.

Першими випробували новий майданчик вихованці місцевих футбольних ДЮСШ, які провели товариський матч. За грою юних футболістів спостерігав ледь не увесь двір, мешканці якого залишились у захваті від нового спортивного об’єкту в своєму мікрорайоні.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ