Рівнян навчатимуть, як вести конкурентний бізнес

Серйозний підхід до позиціонування бізнесу в поєднанні із застосуванням сучасних методів інтернет-маркетингу є ключовим фактором динамічного розвитку і зростання будь-якої справи. Як же зробити так, щоб бізнес вирізнявся з-поміж конкурентів? Про формулу успіху Вашої справи дізнавайтесь більше разом з ГО «Єдність».

24 квітня у Рівному відбудеться тренінг «Стратегія розвитку бізнесу та позиціонування в Інтернеті». Треніннг відбудеться за адресою: м. Рівне, вул. Поштова, 2 (2 поверх) у конференц-залі редакції газети «7 Днів» з 10:00 до 14:30 (реєстрація з 9:30).

Участь у тренінгу є безкоштовною! Тренеркою виступить Еліна Кац – проектна менеджерка, експертка у PR та маркетингу.

Для участі реєструйтесь за посиланням:

https://goo.gl/forms/CigpKudUtMeAZh0I2

Під час тренінгу учасники дізнаються, чим відрізняється онлайн від офлайн бізнес-моделі, навчаться визначати конкурентоздатність бізнесу та обирати стратегії маркетингу, аналізувати конкурентне середовище, вибирати майданчики для позиціонування.

Також у програмі: створення контенту та аналітика результативності Google Analytics та Facebook Pixel. Вибір засобів просування. Правильні технічні завдання для створення сайту, SEO (просування в топ). Технічне завдання та вибір спеціаліста по SMM. Контекстна реклами: чи всім вона підходить?

Тренінг здійснюється в рамках «Програми розвитку малого та середнього підприємництва в місті Рівному на 2018-2019 роки» за підтримки Управління економіки міста виконавчого комітету Рівненської міської ради.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ