Рівнян просять повідомляти про порушення закону в реабілітаційних центрах

Реабілітаційні центри Рівненщини потрапили під пильну увагу Генеральної прокуратури України та прокуратури Рівненської області. Зокрема, перевіряється, як правоохоронні органи реагують на те, що замість реабілітації і лікування від наркотичної, алкогольної чи гральної залежності хворі зазнають нелюдського поводження.

Як свідчить практика, протиправна діяльність таких закладів в Україні є поширеною. Наявні непоодинокі випадки жорстокого поводження людей, порушення їхніх прав та міжнародних стандартів.

Тому прокуратура Рівненщини просить усіх, кому відомо про випадки незаконного позбавлення волі людей, їх викрадення чи застосування катувань у реабілітаційних центрах чи інших місцях несвободи Рівненської області, звертатися та повідомляти про такі протиправні дії правоохоронні органи, зокрема органи прокуратури.

Нагадаємо, у прокуратурі Рівненської області діє телефон «гарячої лінії» для захисту прав затриманих, засуджених та ув’язнених громадян. Приймання повідомлень про порушення прав затриманих, ув’язнених і засуджених приймаються у робочі дні з 9 до 18 години на номери телефонів (0362) 62-32-81, 26-74-46, а також за допомогою електронної пошти zpv@pro.gp.gov.ua.

У разі надходження подібних повідомлень будуть організовані перевірки та за наявності підстав вживатимуться заходи до поновлення порушених прав громадян.

Прес-служба прокуратури Рівненської області

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ