Рівнян запрошують на культурологічний фестиваль в Острозі

З 11 по 13 травня на Рівненщині, в Острозі відбуватиметься щорічний фестиваль «Острог - Ренесанс» 2018. «Острог – Ренесанс» - це перший на Острожчині культорологічний фестиваль, присвячений 440-й річниці заснування Острозької Академії. 

Цьогорічний фестиваль присвячений збереженню культурної спадщини та проходитиме поряд з найважливішими пам’ятками Острога: Острозька академія, Музей книги та друкарства, замкова гора та Острозький замок. Це важлива нагода вкотре популяризувати важливу та унікальну інтелектуальну й історичну спадщину міста та університету.

Фестиваль розпочнеться форумом, який відбудеться в НаУ «Острозька академія» і буде присвячений темі збереження культурної спадщини. Цікаві обговорення, відкриття виставок, а на завершення першого фестивального дня – концертна програма.

Другий день фестивалю проходитиме на території Музею книги та друкарства і присвячений темі книги. Серед запланованих заходів – презентації видань, книжковий ярмарок, дитяча програма, зустрічі з сучасними українськими авторами та видавництвами, інтерактивна екскурсія музеєм книги, майстер-класи.

Останній день фестивалю пройде на Замковій горі, де гостей чекають родинний пікнік, інтерактивні виставки, театрально-музична постановка, майстер-класи, а завершить фестиваль цікава концертна програма.

Більшість фестивальних подій є безкоштовними, а кожен день фестивалю спланований таким чином, щоб кожен знайшов для себе щось цікаве.

Програма фестивалю «Острог. Ренесанс 2018. Спадщина» 

11.05.2018 (п’ятниця)

НаУ «Острозька академія»

10:30 – презентація проекту «Художня і наукова творчість сім’ї Пилипенків: від тоталітаризму СРСР до демократії США» видавництва «Київ-Дакар-Париж» (аудиторія П5).
12.00 – відкриття виставки скульптур відомої української мисткині з США Міртали Пилипенко.
12:30 – урочисте відкриття ІІІ Всеукраїнського історико-культурного фестивалю «Острог – Ренесанс».
Зустріч з легендарним українським композитором Мирославом Скориком (актова зала НаУОА)
17:00 – мистецька зустріч та відкриття виставки Юлії Федорович «Список відтворення» (читальна зала під куполом Наукової бібліотеки НаУОА)

12.05.2018 (субота)

Музей книги та друкарства

14:00 – «читальня-чаювальня під відкритим небом»: алея букіністів, клуб настільних ігор, читання та спілкування, дитячий простір, майстер-класи, (територія перед музеєм книги протягом фестивального дня); виставка унікальних книг ручної роботи творчого проекту Олени Медведєвої «Креативна книга» (2 поверх музею книги)
15:00 – відкриття виставки «Острозька книжкова колекція в контексті європейської культурної спадщини» (третій поверх музею книги)
15:30 – зустріч та презентація робіт майстра книжкової справи Валентина Колонтая «Мистецтво оформлення книги» (третій поверх музею книги)
16:30 – презентація путівника «Шляхами штетлів. Мандрівка забутим континентом» (третій поверх музею книги)
17:30 – театралізована екскурсія музеєм книги «Таємниці однієї колекції» Увага! Протягом дня вхід до музею – безкоштовний. Проте потрапити на театралізовану екскурсію можна лише за умови наявності квитка, який можна придбати в касі музею (вартість 30 грн). Кількість квитків обмежена. Сума, зібрана з квитків, стане внеском на розвиток музею книги!

13.05.2018 (неділя)

Синагога
14.00 – презентація анімованого відеоролику «Трансформація синагоги» та музично-театральна постановка від осередку «Гродська Брама – Театр NN» з міста Люблін (Польща).

Замкова гора
15:00 – «Музейні гостини» в рамках фестивалю «Острог-Ренесанс».
Родинний пікнік та концерт острозьких родин (протягом фестивального дня: алея майстрів, інтерактивна зона «Історія у відчуттях», ярмарок майстрів, фотосушка, дитяча та спортивна зони, майстер-класи, танцювальний флеш-моб, історичні квести, лекції з історії Острога).
16:00 – концерт студентів Київського інституту музики імені Р. М. Глієра
17:00 – виступ лірника Андрія Ляшука та дегустація улюбленої страви князів Острозьких.
19:00 – шоу-програма від творчої групи «Княжа забава» (м. Львів)
19:30 – концертна програма від гурту «Шпилясті кобзарі» (м.Київ)
21:00 – вогняне шоу.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ