Рівнян запрошують на три дні стати “повстанцями”

Тринадцятий рік поспіль молодь з усієї України збереться на спортивно-патріотичну теренову гру «Звитяга», щоб прожити у волинських лісах чотири дні, як повстанці. Теренівка проходитиме  з 5 по 8 травня року.

За словами організаторів, така гра – «Звитяга» – виховує у дітей,  юнацтва та молоді національну свідомість, історичну пам’ять, громадянську позицію, патріотизм, готовність захищати Батьківщину шляхом опанування духовної спадщини визвольної боротьби ОУН та УПА.

До слова, свої сили у цій грі можуть спробувати і жителі Рівненщини віком від 16 до 28 років.  За умовами гри учасників «Звитяги» об’єднають у дві команди – сотні. Кожна сотня матиме свій прапор, а гравці носитимуть нарукавні пов’язки відповідного кольору. Завдання учасників –  здобути прапор команди-суперника та зірвати якнайбільше пов’язок членів протилежної команди.  Сотнями керуватимуть  сотенні, які разом із проводом визначають тактику та стратегію гри своїх команд. Сотні складаються із роїв та чот, відповідно до устрою Української Повстанської Армії.

Особливістю теренівки є «третя сила» – близько трьох десятків «махновців», які додаватимуть грі ще більшої динаміки.

Організаторами заходу є ГО «Всеукраїнський молодіжний рух «Національний Альянс», КЗ «Центр національно-патріотичного виховання дітей та молоді у місті Луцьк», ГО «Студентське братство Волині» за сприяння  Міністерства молоді і спорту України.

Організатори «Звитяги» обіцяють учасникам гри масу яскравих вражень та драйв! Бажаєте здобути новий досвід, відчути дух побратимства, та єднання з природою? Тоді вам на «Звитягу»! Участь у грі безкоштовна! Для реєстрації переходьте за посиланням: http://zvytjaga.org.ua/zholoshennja-on-line/

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ