Рівнян запрошують на зустріч із письменницею Наталією Гурницькою

10 травня вперше до Рівного завітає Наталія Гурницька, чия романтична проза просякнута щирістю, трепетом і глибоким розумінням внутрішнього світу жінки.

Книги Наталії Гурницької не лише користуються популярністю, а й потрапляють у рейтинги топ-продажів, часом випереджуючи навіть закордонних авторів.

Найвідоміші її романи – «Мелодія кави в тональності кардамону» та «Мелодія кави в тональності сподівання».

У Рівному заплановано одразу дві зустрічі з письменницею: о 16:00 на четвертому поверсі обласної бібліотеки, о 18:30 – книгарня «Є».

Наталія Гурницька про свою творчість:

“… Найважливішими для автора є саме відгуки звичайних читачів, їх не завоюєш нічим, окрім самого тексту і чогось близького для серця. Коли ж тобі кажуть, що твоя книжка допомогла вийти з життєвої кризи, стала поштовхом до позитивних змін, або ж просто допомогла пережити момент, коли життя було нестерпним, то мимоволі цим переймаєшся і саме тоді розумієш — повернення назад немає. Ти вже відповідаєш за все те, що напишеш чи не напишеш у своїх книжках. А коли до тебе підходить старенька вісімдесятирічна бабуся і каже, що твоя книжка — це найсвітліше враження в останні роки її життя і що все, чого вона ще хоче у житті, — це трохи пожити і дочекатися твоєї наступної книжки, то це не лише примушує боляче стискатися серце, але й відчувати, що ти вже просто не можеш розчарувати людину».

 

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ