Рівнян запрошують на зустріч із Сергієм Пантюком

Завтра, 17 липня, у Рівненській обласній бібліотеці відбудеться літературна зустріч з письменником Сергієм Пантюком (м. Київ).

Сергій Пантюк – український письменник, журналіст, громадський діяч, видавець.
Якось у нього запитали: «Чи впливають книжки на майбутнє?» і він відповів: «Ще й як впливають! Особливо — пригодницькі та науково-фантастичні. Саме завдяки письменникам-фантастам багато дітей стали мандрівниками, дослідниками та винахідниками. Тепер вони своєю діяльністю покращують долю всього людства й кожної людини зокрема. Що більше дитина прочитає книжок, то більше отримає шансів змінити світ, наповнюючи його позитивом».

Сергій Пантюк – автор поетичних збірок: «Таїнство причастя», «Тінь Аріяни», «Храм характерників», «Володар вогню», «Цілунок блискавки», «Босяцький калфа». Вибрані поезії», «Неслухняники. Вірші для дітей», «Соло для дримби». Прозові книги: роман «Сім днів і вузол смерті», роман «Війна і ми».
Лауреат: міжнародного літературного конкурсу «Гранослов», Всеукраїнського поетично-музичного фестивалю «Лір», премії імені Якова Гальчевського «За подвижництво в державотворенні».

Дипломант: Всеукраїнського конкурсу малої прози «Що записано в книгу життя» , Конкурсу романів, кіносценаріїв та пісенної лірики про кохання «Коронація слова» у номінації «Вибір видавців» (2009 — за роман «Сім днів і вузол смерті» та 2011 — за роман «Війна і ми»). Нещодавно Сергій Пантюк став переможцем Міжнародного мультимистецького конкурсу
«Молода КороНація»-2018. Член Національної спілки журналістів України, Член Національної спілки письменників України.

Нагадаємо, Сергій Пантюк також візьме участь у Всеукраїнському арт-семінар КУСТ, що проходитиме на Рівненщині з 18 по 22 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:  Рівненщина вкотре збирає літтусовку на КУСТ

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ