Рівнян запрошують подивитися український фільм «Легенда  Карпат»

Мультиплекс запрошує провести час у кінозалі за переглядом прем'єр цього тижня: українська історична драма «Легенда Карпат» (у 2D) та фантастичний фільм Стівена Спілберга «Першому гравцю приготуватися» (у 3D).

«Легенда Карпат», робоча назва «Олекса Довбуш: Легенда Карпат»— український пригодницький історичний фільм, знятий Сергієм Скобуном. Розповідає про ватажка визвольного руху карпатських опришків у XVIII столітті Олексу Довбуша. Спочатку вихід стрічки в український прокат планували на грудень 2017 року, але згодом режисер стрічки Сергій Скобун повідомив у жовтні 2017 року, що стрічка вийде орієнтовно в квітні 2018 від дистриб’юторської компанії UFD.

Народ, який все своє життя провів серед цих величних гір, серед дрімучих лісів, терпить дуже багато від польських панів. Ці жорстокі люди готові за будь-який непослух карати на смерть, знищуючи цілі сім’ї і села. Не маючи бажання терпіти таке свавілля, захищати невинних усіма силами готовий вже легендарний лідер руху опришків Олекса Довбуш. Він був героєм, якого за будь-яку ціну хотіла знищити владу. Олекса мав відмінні бойові вміння і дар передбачати майбутнє. Ще коли Довбуш був зовсім маленьким, його мати жорстоко вбили поляки, залишивши хлопця сиротою. Це не зламало Олексу – він досконально вивчив гори, накопичив всю злість і тепер готовий мстити. Довбуш зібрав разом таких же як він сміливих людей, щоб вершити справжнє правосуддя. Так Олекса став легендарним героєм Карпат.

Шанувальників творчості Стівена Спілберга запрошують на «Першому гравцю приготуватися». В основу сюжету ліг однойменний роман сценариста Ернеста Клайна, що вийшов в 2012 році. Права на екранізацію були викуплені ще до того, як книга була надрукована.

У фільмі події розгортаються в недалекому майбутньому. Весь світ перебуває в глибокій кризі через нестачу енергетичних ресурсів. Разом із занепадом рівня життя, неймовірним успіхом користується інтернет-культура і онлайн ігри. Розробник найпопулярнішої гри перед смертю залишає заповіт, згідно якого всі його статки перейдуть тому, хто знайде Великоднє яйце, сховане в ОАЗІ. І увесь світ занурюється у квест. Коли молодий Вейд Воттс приєднується до змагання, то поринає в небезпечний світ таємниць та відкриттів.

 

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ