Рівнян запрошують подивитися, як «рятуватимуть світ» (АФІША)

Мультиплекс запрошує на прем'єри тижня: фантастичний бойовик +12 – «Тихоокеанський рубіж: Повстання» у 3Д та сімейна комедія «Кролик Петрик».

За сюжетом «Тихоокеанський рубіж: Повстання», знищивши Глотку, яка з’єднувала нашу планету і світ Кайдзу, захисники Землі убезпечили людство від вторгнення цих монстрів на тривалий час. Минуло чимало років, геройський вчинок маршала Пантек не пройшов даремно – він врятував мільярди життів. Тепер його вже дорослий син Джейк надійшов на службу в Єгерів (величезних роботів, якими управляє пара людей), щоб рятувати Землю, якщо це знадобиться. Тихоокеанський рубіж знову відкриває світові жахливих Кайдзу – вони еволюціонували, стали ще небезпечніші. Джейк разом з новим поколінням Єгерів, які виросли під час першої війни з монстрами, захищатимуть людство до останнього подиху, поки хоч один з них живий. Вони – єдиний наш шанс на порятунок.

А сімейна комедія про кумедного кролика Петрика, який постійно шукає якісь пригоди на свій маленький хвостик. Ну і шкодити іншим він вміє ідеально. Але страху у цього пухнастика немає – тільки жага до всього нового, до розваг і бажання постійно бути в центрі подій. Одного разу Петрик організував у будинку фермера містера Мака Грегора грандіозну вечірку, де було безліч звірів із сусідніх територій. Дім чоловіка повністю занурився в хаос, складно навіть знайти місце, де щось залишилося цілим. Фермер зовсім не радий тому, що його урожай збирають якісь кролі і просто мріє про пиріг з кролятиною. Війна буде жорстокою.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ