Рівнянам на замітку: як вберегти своє житло від злодіїв

Майнові злочини становлять близько 40% від усіх кримінальних правопорушень, скоєних в Рівненській області за перше півріччя 2018 року.

Управління поліції охорони підготувало для рівнян поради, як вберегти своє житло від злодіїв.

Найнадійніший спосіб захисту оселі – встановлення охоронної сигналізації підрозділів поліції охорони. Під час спрацювання сигналізації бійці групи реагування прибудуть за викликом протягом лічених хвилин і затримають злочинця «на гарячому».

Встановіть вхідні двері з високим ступенем надійності та класом захисту. У комплекті з такими дверима обов’язково йдуть сертифікати відповідності. На вхідних дверях має бути встановлено декілька замків, різної системи замикання – сувальні та циліндрові замки. Не зайвим буде, встановлення відеоспостереження біля квартири.

У випадку якщо квартира знаходиться на першому-другому поверсі, встановіть на вікна решітки. У тих випадках, коли до вас прийшли ремонтні робітники чи сантехніки, обов’язково стежте за їх роботою. Закрийте двері в інші приміщення та кімнати.

Якщо ви відсутні тривалий час, попросіть сусідів чи родичів забирати кореспонденцію з поштової скриньки. Про свій від’їзд з дому не повідомляйте малознайомих людей та на сторінках соціальних мереж.

Тож, не нехтуйте безпекою вашої оселі. Використання хоч елементарних методів захисту, допоможуть захистити житло від злочинців.

Вам також можуть сподобатись
Комментарі
Завантаження...
НОВИНИ ПАРТНЕРІВ